ХБК жаңа тұлғалары: Ғылыми және инновациялық қызмет жөніндегі проректор Шенин Андрей Сергеевич

Халықаралық білім беру Ғылыми және инновациялық қызмет жөніндегі проректоры лауазымына Шенин Андрей Сергеевич тағайындалды

Шенин Андрей Сергеевич — Саратов мемлекеттік университетінің түлегі (2007), СМУ тарих және халықаралық қатынастар институтының аспирантурасын бітірген (2012 ж.), сонымен қатар АҚШ-та шетелдік ғылыми тағылымдамадан өткен (2013-2014ж.).

Бұрын атқарған лауазымдары: – «Ресей тірегі» ӨРҰ атқарушы директорының орынбасары. – Л. Н. Гумилев атындағы ЕҰУ-ға арнайы шақырылған профессор. – Нархоз университетінің «Мемлекеттік басқару» кафедрасының меңгерушісі. Біз Шенин Андрей Сергеевичті құттықтаймыз және жаңа лауазымда сәттілік тілейміз!