Елшібаев Айдос Оралғажыұлы

Диссертациялық жұмыс Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтының «Көлік құрылысы және құрылыс материалдарын өндіру» кафедрасында орындалды.

Қорғау нысаны: диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі: орыс.

Қорғау форматы: онлайн.

Ғылыми кеңесшілер:

Телтаев Бағдат Бұрханбайұлы – техника ғылымдарының докторы, профессор,

Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

Маданбеков Нұржан Жоломанұлы – техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Н. Исанов атындағы Қырғыз мемлекеттік құрылыс, көлік және сәулет университеті, Бішкек қ., Қырғыз Республикасы.

Ресми рецензенттер:

Поляков Сергей Юрьевич – техника ғылымдарының кандидаты, Сібір мемлекеттік жолдар және қатынастар университеті, Новосибирск қ., Ресей Федерациясы;

Бондарь Иван Сергеевич – техника ғылымдарының кандидаты, 6D074500 – «Көлік құрылысы» мамандығы бойынша философия докторы (PhD), доцент, логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық Кеңес Елшібаев Айдос Оралғажыұлының диссертациясын қорғау жөніндегі кеңестің уақытша мүшелерінің құрамының өзгергені туралы хабарлайды (5.10.22 ж. №8 ДС отырысының хаттамасы):

– олардан дәлелді себептермен диссертациялық кеңестің жұмысына қатысу мүмкін остігі туралы келіп түскен өтініштерге байланысты диссертациялық кеңестің уақытша мүшелерінің құрамынан Оңғарбаев Ердос Қалимуллаұлы – х.ғ.д., әл-Фараби атындағы ҚазҰУ профессорын шығару; Тілеуберді Ербол – философия докторы (PhD), әл-Фараби атындағы ҚазҰУ қауымдастырылған профессоры;

– диссертациялық кеңестің уақытша мүшелеріне Майданова Наталья Васильевна, т.ғ.к., «Асфальтбетон зауыты -1» ААҚ директордың сапа жөніндегі орынбасары, ғылыми-зерттеу орталығының жетекшісі (Санкт-Петербург қ., Ресей Федерациясы); Матуа Вахтанг Парменович, т.ғ.д., қауымдастырылған профессор, Дон мемлекеттік техникалық университетінің құрылыс және сәулет академияс (Ростов-на-Дону қ., Ресей Федерациясы).

А.О. Елшібаевтың диссертациясын қорғау жөніндегі диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Асматулаев Борис Айсаевич – техника ғылымдарының докторы, профессор, ғылым жөніндегі директор, «ДОРТРАНС» қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау институты» ЖШС, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

2. Естемесова Ақсая Сансызбайқызы – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

3.  Квашнин Михаил Яковлевич – техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

4.  Майданова Наталья Васильевна – техника ғылымдарының кандидаты,

«Асфальтбетон зауыты -1» ААҚ директордың сапа жөніндегі орынбасары, ғылыми-зерттеу орталығының жетекшісі, Санкт-Петербург қ., Ресей Федерациясы;

5.  Махметова Нарзанкул Мусаевна – техника ғылымдарының докторы, профессор, Логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

6.  Мозговой Владимир Васильевич – техника ғылымдарының докторы, профессор Ұлттық көлік университетінің профессоры, Киев қ., Украина.