Елшібаев Айдос Оралғажыұлы

Халықаралық білім беру корпорациясының жанында құрылған 6D042000-«Сәулет», 6D072900-«Құрылыс», 6D073000-«Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру» мамандықтар тобы бойынша диссертациялық кеңес философия докторы (PhD) дәрежесіне іздену үшін Елшібаев Айдос Оралғажыұлының «Асфальтбетондар мен полимерасфальтобетондардың төмен температуралық сипаттамаларын зерттеу» тақырыбындағы диссертациясын қорғау туралы ақпарат.

Диссертация Л.Б. Гончарова атындағы Қазақ автомобиль-жол институты, «Көлік құрылыс және құрылыс материалдарын өндіру» кафедрасында орындалған.

Қорғау формасы: диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі: орыс.

Қорғау форматы: онлайн.

Ғылыми кеңесшілері:

Телтаев Бағдат Бурханбайұлы – техника ғылымдарының докторы, профессор, Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

Маданбеков Нұржан Жоломанович – техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Н.Исанов атындағы Қырғыз мемлекеттік құрылыс, көлік және сәулет университеті, Бішкек қ., Қырғыз Республикасы.

Ресми рецензенттер:

Ядыкина Валентина Васильевна – техника ғылымдарының докторы, профессор, В.Г.Шухов атындағы Белгород мемлекеттік технологиялық университеті, Белгород қаласы, Ресей Федерациясы;

Бондарь Иван Сергеевич – техника ғылымдарының кандидаты, 6D074500-«Көлік құрылысы мамандығы бойынша» философия докторы (PhD), доцент, Логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Асматулаев Борис Айсаевич – техника ғылымдарының докторы, профессор, ғылыми жетекші, Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау институты «ДОРТРАНС» ЖШС, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

2. Квашнин Михаил Яковлевич – техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

3. Махметова Нарзанкул Мусаевна – техника ғылымдарының докторы, профессор, Логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

4. Онгарбаев Ердос Калимуллаулы – химия ғылымдарының докторы, профессор, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

5. Тілеуберді Ербол – 6D074000-«Наноматериалдар және нанотехнологиялар» мамандығы бойынша философия докторы (PhD), қауымдастырылған профессор, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

6. Естемесова Аксая Сансызбаевна – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2022 жылғы 21 қыркүйекте, Алматы сағат 15:00-де (3-00 РМ) өтеді Алматы қаласында Халықаралық білім беру корпорациясындағы 6D042000-«Сәулет», 6D072900-«Құрылыс», 6D073000-«Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру» мамандықтар тобы ZOOM бағдарламасын пайдалана отырып, онлайн-режимде диссертациялық кеңесінде өтеді.

Бейнеконференцияға қосылу үшін сілтеме:

Конференция идентификаторы: 312 297 3892

Құпиясөз: 1305