Есентай Дәурен Ерланұлы

Халықаралық білім беру корпорациясының жанында құрылған 6D042000-«Сәулет», 6D072900-«Құрылыс», 6D073000-«Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру» мамандықтар тобы бойынша диссертациялық кеңес философия докторы (PhD) дәрежесіне іздену үшін Есентай Дәурен Ерланұлын «Цемент бетонды автомобиль жолдары жамылғыларында туындаған қар-муз түзілімнің құрылымын гигроскопиялық емес химиялық реагенттер арқылы бұзу салдарын зерттеу» тақырыбындағы диссертациясын «6D074500 – Көлік құрылыс» мамандығы бойынша қорғайтынын хабарлайды.

Диссертация Л.Б. Гончарова атындағы Қазақ автомобиль-жол институты, «Көлік құрылыс және құрылыс материалдарын» өндіру кафедрасында орындалған.

Қорғау формасы: диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі: орыс.

Қорғау форматы: онлайн.

Ғылыми кеңесшілер:

1. Қиялбаев Абді – техника ғылымдарының докторы, профессор, Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;
  2. Маданбеков Нұржан Жоломанұлы – техника ғылымдарының докторы, доцент, Н.Исанов атындағы Қыргыз мемлекеттік құрылыс көлік, және сәулет университеті, Бишкек қ., Қырғыз республикасы.

Ресми рецензенттер:

1. Асматулаев Борис Айсаевич – техника ғылымдарының докторы, профессор, ғылыми жетекші Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау институты «ДОРТРАНС» ЖШС, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;
  2. Бусел Алексей Владимирович – техника ғылымдарының докторы, профессор, бас ғылыми қызметкер «Беларусь жол ғылыми-зерттеу институты» ММ, Минск қ., Беларусь Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелер:

1. Телтаев Бағдат Бурханбайұлы – техника ғылымдарының докторы, профессор, Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

2. Бондарь Иван Сергеевич – философия докторы (PhD), 6D074500-«Көлік құрылыс» мамандығы бойынша, доцент, Логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

3. Махметова Нарзанкул Мусаевна – техника ғылымдарының докторы, профессор, Логистика және көлік академиясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

4. Онгарбаев Ердос Калимуллаұлы – химия ғылымдарының докторы, профессор, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

5. Тілеуберді Ербол – философия докторы (PhD), 6D074000-«Наноматериалдар және нанотехнологиялар» мамандығы бойынша, доцент, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

6. Естемесова Аксая Сансызбаевна – техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2022 жылдың 14 қыркүйек күні, сағат 15:00-де (3-00 РМ) Алматы қаласында Халықаралық білім беру корпорациясындағы 6D042000-«Сәулет», 6D072900-«Құрылыс», 6D073000-«Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру» мамандықтар тобы ZOOM бағдарламасын пайдалана отырып, онлайн-режимде диссертациялық кеңесінде өтеді.

Бейнеконференцияға қосылу үшін сілтеме:

Конференция идентификаторы: 312 297 3892

Құпиясөз: 1305