Тухтамишева Айнур Зокировна

Халықаралық білім беру корпорациясының жанында құрылған 6D042000-«Сәулет», 6D072900-«Құрылыс», 6D073000-«Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру» мамандықтар тобы бойынша диссертациялық кеңес философия докторы (PhD) дәрежесіне іздену үшін Тухтамишева Айнур Зокировнаның «Қазақстандағы тұрғын үй ғимараттарының энергиялық тиімділігі оңтайлы деңгейінің экономикалық және техникалық негіздемесі» тақырыбындағы диссертациясын «6D072900 – Құрылыс» мамандығы бойынша қорғайтынын хабарлайды.

Диссертация Халықаралық білім беру корпорациясы, Құрылыс факультетінде орындалған.

Қорғау формасы: диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі: орыс.

Қорғау форматы: онлайн.

Ғылыми кеңесшілері:

Адилова Динарр Абеуовна – экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

Блюджюс Раймондас – техника ғылымдарының докторы, профессор, Каунас технологиялық университеті, Каунас қ., Литва Республикасы.

Ресми рецензенттер:

Рашидов Юсуф Каримович – техника ғылымдарының докторы, профессор, Ташкент сәулет-құрылыс институты, Ташкент қ., Өзбекстан Республикасы;

Юозас Раманаускас – техника ғылымдарының докторы, доцент, Каунас технологиялық университеті, Каунас қ., Литва Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Бисенов Кылышбай Алдабергенович  техника ғылымдарының докторы, профессор, Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті, Қызылорда қ., Қазақстан Республикасы;

2. Буска Андрюс – философия докторы (PhD), ЖАҚ «ROCKWOOL» техникалық қызмет көрсету бөлімінің бас маманы, Вильнюс қ., Литва Республикасы.

3. Захидов Мансур Махмудович – сәулет кандидаты, доцент, Ташкент сәулет-құрылыс институты, Ташкент қ., Өзбекстан Республикасы;

4. Шакешев Бекбулат Темержанович – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті, Орал қ., Қазақстан Республикасы;

5. Орынбеков Елжан Серикович  техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

6. Шалболова Урпаш Жаниязовна – экономика ғылымдарының докторы, профессор, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразиялық ұлттық университеті, Нұр-Сұлтан қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2022 жылдың 7 қыркүйек күні, сағат 15:00-де (3-00 РМ) Алматы қаласында Халықаралық білім беру корпорациясындағы 6D042000-«Сәулет», 6D072900-«Құрылыс», 6D073000-«Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру» мамандықтар тобы ZOOM бағдарламасын пайдалана отырып, онлайн-режимде диссертациялық кеңесінде өтеді.

Бейнеконференцияға қосылу үшін сілтеме:

https://us02web.zoom.us/j/3122973892?pwd=cGhrV2hnb255cHdjWEsrcm12U2JjUT09 Конференция идентификаторы: 312 297 3892

Құпиясөз: 1305