Бейресми білім беру

Бейресми білім жеке дамуда және әлеуметтік прогресте шешуші рөл атқарады. Бейресми білім берудің маңыздылығы – формальды оқу бағдарламалары мен оқу орындарынан тыс жерде білім алуға және өсуге мүмкіндік пайда болуы. Бұл дағдыларды дамытуға, білімді байытуға және көкжиектерді кеңейтуге ықпал етеді. Өз кезегінде бұл жеке табысқа және әлеуметтік-мәдени әртүрлілікке ықпал етеді. Сондықтан бейресми білім беру оқу тәжірибесін байытып және үздіксіз оқу мен даму мүмкіндіктерін қамтамасыз ете отырып, қазіргі білім беру ландшафтының ажырамас бөлігі болып табылады.

Халықаралық білім беру корпорациясы (ХБК) бейресми білім берудің келесі аспектілерін енгізу арқылы бейресми білім берудің әртүрлі мүмкіндіктерін ұсынады:

Курстар мен шеберлік сыныптары: ХБК әртүрлі пәндер мен білім салалары бойынша курстар мен шеберлік сыныптарын ұйымдастырады. Студенттер мен оқушылар шет тілдерін үйреніп, компьютерлік дағдыларды игеріп, өнерге және басқа да қызықты салаларға ене алады.

Білім беру жобалары мен бастамалары: Университет білім мен мәдени алмасуды насихаттайтын түрлі білім беру жобалары мен бастамаларына қатысады. Бұл дәрістер, көрмелер мен форумдар ұйымдастыруды қамтиды.

Клубтар мен қоғамдық ұйымдар: ХБК студенттер мен оқытушылар арасында білім мен тәжірибе алмасу платформасын құра отырып, көптеген клубтар мен қоғамдық ұйымдарды қолдайды.

Осылайша, халықаралық білім беру корпорациясы (ХБК) ҚазБСҚА мен ҚАУ -. біріктіре отырып, Қазақстандағы студенттер мен оқушы жастардың жеке басын дамытуға және білімдерін байытуға ықпал ете отырып, бейресми білім беру үшін түрлі мүмкіндіктер ұсынады.