Coursera-Qazaqstan платформасы аясында магистратура пилоттық жобаны іске қосты

Халықаралық білім беру корпорациясы Қазақстандағы Coursera компаниясының ресми өкілімен бірлесіп» BMG UpSkill » Coursera-QAZAQSTAN платформасы шеңберінде магистратура бойынша пилоттық жобаны іске қосты.

Бүгінгі таңда ХБК сәулет, дизайн және жалпы құрылыс факультеттерінің магистранттары «Sustainable Urban Regeneration», «What Is Contemporary Art?», «BIM application for engineers», «Seismology to earthquake engineering» және т. б. Coursera курстарын өтуде

Алғашқы қадамдар сәтті болып табылып, халықаралық платформаның алғашқы сертификаттары алынды. Сондай-ақ, болашақта ХБК бакалавриат студенттері үшін «Coursera» платформасын енгізу жоспарлануда.

Бұл жоба біздің магистранттарымызға заманауи білім мен жаңа трендтерге қосылуға, нарықта жоғары білікті және сұранысқа ие маман болуға мүмкіндік береді деп үміттенеміз.

Coursera компаниясына жемісті ынтымақтастық үшін алғыс білдіріп, алдағы мақсаттарды жүзеге асыруда табыс тілейміз!