Набиев Абдулхалық Садыхожаұлы

Халықаралық білім беру корпорациясының 8D073-Сәулет және Құрылыс бағыты бойынша диссертациялық кеңесі: 8D07311(6D042000) – «Сәулет», 8D07321(6D072900) – «Құрылыс», 8D07361(6D073000) – «Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру» оқыту бағдарламалары, 6D042000 – «Сәулет» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Набиев Абдулхалық Садыхожаұлының «Сәулеттегі пішіндік қалыптасудағы цифрлық мәдениет феномені» тақырыбындағы диссертациялық жұмысына диссертациялық кеңестің шешіміне сәйкес жүргізілген толықтырудан кейін қайта қарау отырысының өткізілетіні туралы хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс Халықаралық білім беру корпорациясының сәулет факультетінде орындалды.

Ғылыми кеңесшілері:

Байтенов Эскандер Муслимович – сәулет докторы, сәулет факультетінің зерттеуші- профессоры, Халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

Поморов Сергей Борисович – сәулет докторы, профессор, Сәулет және дизайн институтының директоры, И.И. Ползунов атындағы Алтай мемлекеттік техникалық университеті, Барнаул қ., Ресей Федерациясы.

Ресми рецензенттер:

Самойлов Константин Иванович – сәулет ғылымдарының докторы, доцент, сәулет кафедрасының профессоры, Сәтбаев атындағы университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

Савельева Лариса Владимировна – сәулет ғылымдарының кандидаты, доцент, Мәскеу сәулет институты (Мемлекеттік академия), Мәскеу қ., Ресей Федерациясы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Исабаев Галым Абдикаимович – сәулет ғылымдарының кандидаты, сәулет факультетінің зерттеуші-профессоры, Халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;
  2. Халед д. Альдин Исмаил – сәулет ғылымының кандидаты, Мосул университетінің доценті, Мосул қаласы, Ирак Республикасы.
  3. Исходжанова Галина Рашетовна – сәулет ғылымдарының кандидаты, сәулет факультетінің зерттеуші-профессоры, Халықаралық білім беру корпорациясы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;
  4. Елена Геннадьевна Лапшина – сәулет ғылымының кандидаты, профессор, Пенза мемлекеттік сәулет және құрылыс университеті, Пенза қ., Ресей Федерациясы;
  5. Мамедов Сеймур Этибар оглы – Ph.D., Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті профессорының м.а., Астана қ., Қазақстан Республикасы;
  6. 6. Прохоров Сергей Анатольевич – өнертану ғылымының докторы, доцент, И.И.Ползунов атындағы Алтай мемлекеттік техникалық университетінің бейнелеу өнері кафедрасының меңгерушісі, Барнаул қаласы, Ресей Федерациясы.

А.С. Набиевтің диссертациялық жұмысын толықтырудан кейін қарау бойынша диссертациялық кеңестің отырысы 2024 жылдың 18 қаңтарында сағат 14:00-де (2-00 RM) Алматы қаласында аралас форматта өтеді.

Жиналыс мекен-жайы: Алматы қ., Рысқұлбекова к-сі, 28, №5 ауд. (?)

Бейне конференцияға қосылу үшін сілтеме

Конференция ID: 333 440 7250

Кіру коды: 1111

Диссертациялық