MOK FUSION Қорытынды конценрті

2024 жылдың наурыз айында Халықаралық білім беру корпорациясында алғаш рет қатысушылардың шығармашылық әлеуеті мен белсенділігін ынталандыруға бағытталған «MOK FUSION» байқауы бастауын алды.

15 наурыз күні байқаудың соңғы кезеңі өтіп, оған білім алушылардан, оқытушылардан және қызметкерлерден тұратын 12 дуэт әр түрлі өнер салаларында: ән айту, би, поэзия және музыкалық аспаптарда ойнау қабілеттерін көпшілік алдында көрсетті.

Байқау қорытындысы бойынша:

I орын – Абдильдаева Алина Болатовна, ҚАУ мектебінің оқытушысы және Балгазина София, ҚАУ мектебінің 8-сынып оқушысы;

II орын – Мусабеков Назарбек Расулбекович, ХБК ассистент-профессоры және Камашева Жансая Асқарқызы, ХБК 3 курс студенті;

III орын – Алдибекова Алтынай, ҚазБСҚА колледжінің оқытушысы және ҚазБСҚА колледжінің 2 курс студенті Ерікұлы Арабиддин жеңімпаз болып атанды.

Бақылау кеңесінің төрағасы Айгазы Амирланович Кусаинов пен ХБК ректоры Маргарита Булатовна Имандосова салтанатты түрде барша өнер көрсеткен қатысушыларға алғыс білдіріп жеңімпаздарға дипломдар мен ақшалай сертификаттар табыс етті.