ХБК инновация және қосымша білім беру институты(ИҚБИ)

Қосымша білім беру орталығы (ҚБО)

Қосымша білім беру орталығы (ҚБО) 2016 жылы Халықаралық білім беру корпорациясының негізінде құрылды.

ҚБО құрылымдық бөлімшесі мыналарды қамтиды:

• Инженерлік – техникалық қызметкерлерді аттестациялау орталығы (ИТҚАО);
  • Autodesk сертификатталған орталығы (СО);
  • KNAUF кеңес беру орталығы (КБО);
  • Кәсіби және дайындық курстары (КДК);
  • KAU Language School

Міндеттері мен мақсаттары

• Институттың негізгі міндеттерінің бірі қосымша білім берудің бірегей бағдарламаларын әзірлеу, шығармашылық емтихандар мен ҰБТ-ға дайындық курстарын, сәулет, қала құрылысы, құрылыс, дизайн және басқа да салалардағы мамандардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша курстар мен семинарларды ұйымдастыру және өткізу болып табылады.

Біліктілікті арттыру және қайта даярлаудың кәсіби курстары ХБК инновациялар және қосымша білім беру институтының білім беру, құрылымдық бөлімшесі болып табылатын және азаматтардың жаңа кәсіби білім мен дағдыларды игеруі үшін халықаралық білім беру корпорациясының лицензияланған мамандықтары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын сәулет-құрылыс саласы қызметкерлерінің біліктілігін арттыру және қайта даярлауға арналған сәулет-құрылыс саласы кадрларының біліктілігін арттыру республикалық орталығының (РККАСО РО) базасында өткізіледі, еңбек нарығы мен ғылыми-техникалық прогрестің өсіп келе жатқан талаптарына сәйкес, сондай-ақ жеке тұлғаның өзінің кәсіби даярлығын арттырудағы жеке қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін кәсіптер мен мамандықтар тізбесі бекітілсін.
ТОЛЫҒЫРАҚ

ХБК инновациялар және қосымша білім беру институты түсу емтихандарына дайындықтың күндізгі және қашықтықтан түрлерін ұсынады.
KazGASA академиясы мен колледжіне түсушілерге арналған «Cурет және сызу» дайындық курстары.
ТОЛЫҒЫРАҚ

Тіл үйренудің ең жақсы тәсілі – KAU Language School-дағы тілдік курстар.

KAU LS-дағы барлық жолдар тілді еркін меңгеруге әкеледі.

Біздің офлайн және онлайн курстарымыз тілді жаттауға емес, оны жақсы көруге үйретеді.

Байланыстар:

Мекен-жайы: 050043. Қазақстан Республикасы, Алматы қ., Рысқұлбеков к-сі, 28. А15 кеңсесі
Ұялы телефон: 8 (747)25-000-51
e-mail: a.zheksenova@mok.kz